Strona główna Kontakt Morze Szczupaki Sandacze Sumy Łososiowate Egzotyka i przygoda Promocje Nowości Promy
Promocje 2012
Promocje 2012
Skontaktuj się z nami:
Maciej Rogowiecki, tel. kom. 603 820 940, maciek@eventurfishing.pl
Tomasz Wieczorek, tel. kom. 601 300 168, tomek@eventurfishing.pl
Justyna Bożyk, tel. kom. 607 122 797, justyna@eventurfishing.pl
 
1/16 | następne >>
Szanowni Państwo!
Nasze biuro przygotowało dla Państwa na sezon 2012 szereg ofert specjalnych, interesujących przede wszystkim ze względu na atrakcyjną obniżkę, świetną relację ceny do jakości produktu lub inne walory oszczędnościowe. Przygotowując specjalną promocję kierowaliśmy się jednak zasadą nadrzędną: nie wprowadzać do sprzedaży łowisk byle jakich, które pomimo dobrej ceny nie gwarantują odpowiedniej zasobności łowiska w ryby lub dobrej jakości sprzętu pływającego. Proponowane oferty są więc pełnowartościowymi produktami turystyki wędkarskiej, były przez nas testowane i dają dużą nadzieję na fantastyczne połowy!
Zapraszamy do przeglądu naszych promocji. Niektóre z nich obejmują ograniczoną liczbę miejsc, prosimy zatem o szybkie rezerwacje, gdyż ważne są do ich wyczerpania.
Oto kategorie naszych promocji:
Specjalne upusty na wybrane tygodnie są efektem rozmów z naszymi partnerami, którzy obniżając ceny zdecydowali się uwzględnić nieco trudniejszą w roku 2012 sytuację ekonomiczną w skali globalnej.
Testując nowości na sezon 2012 zwracaliśmy szczególną uwagę na ich ceny, przy jednoczesnym założeniu, że walory wędkarskie nowych łowisk muszą naszym Klientom dawać szansę na dobre połowy – zgodnie z ich oczekiwaniami. Mamy zatem kilka bardzo ciekawych ofert, odznaczających się tymi cechami.
Wyszukaliśmy również miejsca, w których warunki zakwaterowanie bądź inne cechy oferty odpowiadają produktom luksusowym, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo przystępnych cen. To szansa na prawdziwy urlop marzeń połączony z wędkowaniem na dobrym łowisku.
Wychodzimy na przeciw tym z Państwa, którzy szczególną wagę przykładają do oszczędności paliwa w trakcie urlopu. Obecnie z powodu wysokich cen benzyny i ropy aspekt ten może mieć wyjątkowo duże znaczenie. Dlatego eksponujemy produkty nie wymagające dalekiej podróży od promu ("Dla ekonomicznych kierowców"). Staramy się też włączać do ofert coraz więcej łodzi z oszczędnymi silnikami (choć oczywiście dobrej klasy i niezawodnymi).